IN & OUT BODY   

Jedinečná metoda pohybové kontemplace pro život v celistvosti

Autorka konceptu: Michaela Meera založila IN & OUT BODY 13.9 2011

    

Od vás

Titulek: Co mi přinesl kurz IN & OUT BODY Vložil: Lucie Datum: 10.02.2015

Absolvování kurzu INOUTBODY mi do života přineslo více klidu a harmonie sama k sobě a také spoustu odpovědí a uvědomění, které mi postupně přicházely v průběhu celého kurzu na situace, které jsem si dlouho přála vyřešit, či je pochopit a vyléčit.
Cítím se být konečně sama sebou a také si dovoluji být ženou, tou ženou, která nemá potřebu mít vše pod kontrolou a řešit vše hlavou, ale tou ženou, která si dovoluje přijímat a cítit srdcem, a která nechává vše plynout v přirozeném proudu života, tak jak má.
Za absolvování kurzu jsem velmi ráda a šťastná, že jsem mohla být jeho součástí.

Titulek: Re: Co mi přinesl kurz IN & OUT BODY Vložil: Michaela Meera Datum: 10.02.2015

( poznámka M. Meery....během kurzu Lucie otěhotněla....což se ženám na kurzech stává:-)

Titulek: Svědectví z kurzu IN & OUT BODY Vložil: Julie Datum: 10.02.2015

Naučila jsem se pracovat se svýma emocemi.
Strach nedává možnost volby, musím zůstat prázdna, čirá jako voda, aby to, co přichází odešlo a neporušilo hladinu vody.
Být svědkem svých emocí a ne účinkujícím.
Zůstat v pozorovateli znamená překonat strach a mít svobodu volby, emoce - výbuch nepochopení.
Nechápu spoustu věci, přijde mi nemožné, jak se někteří lidi chovají a žiji. Přijde mi tento svět, kde vládne ego, hodně krutý a toužím se spojit s Božím světlem a nekonečně přibývat v lásce.
Toužím se cítit součásti jednoty, toužím být dcerou, sestrou, matkou všeho živého.
Toužím žít ve světě, kde lidi jsou jeden k druhému laskaví a plni pochopení.
Mé ego má hodně tvarů.Nenápadně se schovává za vznešenými úmysly. Nemám právo soudit a hodnotit ostatní, není to můj úkol.
Nemusim chtít mít všechno pod kontrolou, musím se umět odevzdat Vyššímu záměru, všechno už je pro mne zařízeno.
Vše co se děje je pro mě dobro a proto i pro dobro všeho živého.
Hlavní věc, kterou jsem se naučila, je neobviňovat jiné.
Když vzniká nějaký problém, ego vždy směřuje ven-někdo za to může.
Musím to obrátit a jít k sobě do svého středu.
Vždy když cítím bolest,vztek...cokoliv, musím to přiznat.
Mne se to děje, cítím to a to,pojmenovat to co cítím a pak jenom s tim byt. Za chvíli se to rozpustí a odezní.
Pochopila jsem, že jsem láska, že láska je moje přirozenost.
Když soudím,hodnotím a obviňuji- nejsem sama sebou a proto je mi zle.
Když mám ráda sebe, celý svět a všechny lidi - jásám radostí a zářím štěstím.

Titulek: Morávka Vložil: Dan Lysek Datum: 08.04.2013

Ahoj,
Z prvu, se mi do toho vědomého hýbání těla moc nechtělo, ale zkusil jsem to!!! a pak se mi nechtělo zkončit :):).). Myslel jsem, že dynamická část poznávání sebe sama není můj šálek kávy, ale teď jsem rád, že jsi mi dala možnost přesvědčit se o opaku.
Opravdu to bylo fajn, spousta starých struktur odešlo do věčnosti a vytvořil se větší prostor pro nové.
Budu se těšit na další statické i dynamické sdílení.
Děkuji, s úctou Dan

Titulek: Re: Morávka Vložil: Michaela Meera Datum: 03.05.2013

Já s úctou děkuji:-) za tvá slova a odvahu...té je na cestě k sobě třeba.

Titulek: Velikonoční taneční meditace na Morávce Vložil: Miloš Odložil Datum: 08.04.2013

Měl jsem možnost poznat Michaelu v prosinci 2012 v Dobré. Díky za toto poznání, Michaela je nádherná, čistá bytost a tak při nabídce, zúčastnit se tanečních meditací na Morávce, jsem neváhal.Je pravdou, že mi chvíli trvalo se plně oddat a ponořit se do splynutí těla s vesmírnou energií spontánně a být pouze tady a teď, ale Míša, jakoby to vždy vycítila a přitančila blíž a svou úžasnou energií, prolomila ten ostych a byl dán průchod všemu živému. Míšo Díky, přeji Ti vše dobré a budu se těšit na Tvé taneční meditace poblíž Ostravy. S láskou Miloš.

Titulek: Re: Velikonoční taneční meditace na Morávce Vložil: Michaela Meera Datum: 03.05.2013

Miloši, děkuji....víte, Miloš je už muž v letech, ale elán má mladíka...je pro mne cenné toto sdílení od tebe muži:-) Který jdeš, nenecháš se zastavit a nebojíš se nového, třeba i od mladší bytosti...S úctou Michaela Meera

Titulek: Tanec Svobody Vložil: Markéta Černocká Datum: 08.01.2013

Děkuji za celodenní tanec ducha v těle i v prostoru. Cítila jsem se ještě několik dnů poté skvěle... a to vlastně vydrželo po celý měsíc. Nedá se to popisovat slovy, je potřeba to vyzkoušet na vlastní tělo. Tak hurá, běžte taky na Míšin kurz, hned jak se objeví!

Titulek: Re: Tanec Svobody Vložil: Michaela Meeera Datum: 04.02.2013

Milá Markét, děkuji za Zření a podporu i tvou přítomnost:-)

Titulek: Tanec Svobody Vložil: Dani Datum: 06.12.2012

ahoj miso mam stoho tancovani krasny pocit uprime. moc semi libilo to tvoje vedeni toho celodenniho dne v tehle energii. dalo mi to moc do zivota v tomto obdobi. dekuji predevsim tomu dni ze byl jaky byl v tomto rospolozeni. mam radost ze bylo opravdu hodne aktivity. dekuji za sve telo ze se mohlo ucastnit tohoto programu a ze prislo as tam. dekuji i tobe za atmosferu kterou jsem si mohla odnest domu pro me. vesele vanoce uvnitr v srdci ti preje krisicka pro radost.

Titulek: In & Out Body BRNO Vložil: Martina Datum: 20.07.2012

Jsem ráda, že mne intuice přivedla ze zvědavosti na ukázkovou lekci. Moc jsem si neuměla představit "jak se bude cvičit".
Letáček sliboval tanec, dech, uvolnění starých způsobů myšlení, prožívání těla.. jaké to bude?
V ten den jsem byla unavená a přidalo se nachlazení, ale zvědavost vyhrála. Ukázková lekce mě velmi zaujala, dlouho doznívala a něco uvnitř říkalo, že kurz mě změní. Změnil. Ne vždy to byly pocity příjemné. Prožívání tělem je velmi silné.
Slova nebyly jen předkládány, ale skutečně prožity. Lekce nabízely tanec, hraní, emoce, klid, uzemnění, sdílení. Každá píseň byla tak silná..a zasahovala velmi hluboko do těla.
In & OutBody mě dalo prožitek radosti z vlastního těla, uvědomování Sebe, uvolnění a tolik potřebné chvíle klidu a Bytí v přítomném okamžiku.

Titulek: In & Out Body BRNO Vložil: Darja J. Datum: 30.03.2012

InOut Body s Míšou je naprosto úžasné! To, čím Míša vede, čím Je a v jaké svobodě nechává přicházet to, co prostě projít může, je SKVĚLÉ! Cítím na každé lekci tu svobodu pohybu a zároveň inspiraci, když se odvádím někam jinam - např zrcadlo! :) Dýchání, pohyb, hudba, ticho, sdílení slov... Každá lekce jinak, ale ŽIVÁ. A přesně v tempu celé skupiny. Posledně se na nás byla dívat i jedna malá holčička..a bylo pro mě krásné sledovat, jak Duše v malém těle, sleduje a OPRAVDU POZNÁ, kdy je konání v Pravdě a kdy ne. Jak se úžasně ze sebe usmívala, když jsme chodili a tancovali v prostoru, a uvědomovali si v sobě nejen tu nádheru a krásu ale i to schované za rohem, v koutě, ve tmě, pod smýšlením že to cítit nemám, že to není v pořádku, a ona se prostě usmívala. A to pro mě bylo velké léčení...na vlastní oči vidět, jak jsme vedeni do Pravdy - děkuji Míšo - a ať to je cokoli, tak Universum se usmívá, protože to je pro nás pravdivé...a to se pozná a oceňuje - třeba "pouhým" úsměvem! :)
Na začátku jsem nevěděla zda se přihlásit, placení celého kurzu pro mě bylo náročné v té době, ale jsem moc moc moc moc ŠŤASTNÁ A VDĚČNÁ, že jsem přihlásila, protože hodnota tohoto učení, pohybu a propojení je k nezaplacení!

Titulek: In & Out Body BRNO Vložil: Markéta Černocká Datum: 26.03.2012

Jsem nadšená z lekcí, které vede Míša letos na jaře. Pomáhá mi to opakovaně se uvědomovat v těle, soustředit se na sebe, sladit svůj dech, uvolnit se do těla a spontánně se hýbat. V pravidelných kurzech mám možnost procvičovat dýchání, pozornost k sobě, důvěru v sebe a uvědomovat si rozdíly v cítění, když jsem bdělá k sobě a když nejsem. Přidává se láska k sobě, plynutí. Druhý den po kurzu jsem vždy nabitá energií a vydrží to i několik dnů. Sláva meditaci v pohybu!

Titulek: Re: In & Out Body BRNO Vložil: Darja J. Datum: 30.03.2012

ANO! :)

Titulek: In & Out Body Praha Vložil: Marie Koukalová Datum: 15.02.2012

Je to jiné, než čekáte. Nové, svěží, do sebe vedoucí, plné dechu, pohybu a plynutí. Každopádně to není žádné cvičení. Je to radost a nacházení vědomí sama sebe v každém hnutí těla, v každém nadechnutí, v každém pohybu. Míša vede skupinu po celou dobu k pozornosti k sobě a uvědomování si sebe sama (že nejsem jen tělo;o)) a zároveň všechno probíhá v atmosféře bezpečí a otevřenosti ke každému "hýbateli";o), k jeho individualitě.
Pro mě samotnou to bylo objevování důvěry v otevřenosti k ostatním a objevování a zkoumání jak je na tom moje tělo a kam se mohu energeticky rozšířit a pozorování toho, jak dlouho takhle otevřeně a prodýchaně dokážu proudit.
Díky Míšo! Díky Universum! Těším se na další kurzy v Praze.

Titulek: Pocity z lekcí In & Out Body Praha Vložil: Eva J. Datum: 30.01.2012

Průběh i obsah lekcí se mi velmi líbil. Měla jsem možnost si vyzkoušet mnoho nového i osvěžit a zažít své již dříve oblíbené techniky. Především mne zaujala daná tématika zaměřená na různá těla a s tím spojená cvičení a meditace, které je možné poté procvičovat i doma.
Odnáším si pěkný pocit nabití energií a sounáležitosti s milými lidmi. Díky Michaelo! .-)

Přidat nový příspěvek

 

Děkuji za vaše cenné svědectví pro další bytosti:-)